Jómagam a Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskolában tanítok alsóban magyar és éneket. Munkahelyem – mint referenciaintézmény – a jógyakorlatok színtere és tárháza: kezdő- és gyakorló pedagógusként az állandó tanulás és ismeretszerzés helye. A kidolgozott folyamatok biztosítják a minőségi rendszerszemléletet. Ez sajnos sok helyen hiányzik. Nem véletlenül választottam a Kodolányi Főiskolán a Minőség- és folyamatmenedzsment pedagógus szakvizsgára való felkészítést: a mai magyar oktatási rendszer gyenge pontja a minőség folyamatos biztosítása és a minőség tudatos irányítása, vagyis a minőségirányítás. Itt, a Kodolányin megismerkedhettünk többféle minőségirányítási rendszerrel elméleti szinten. Ami az oktatók szakmai kvalitását mutatja, hogy nemcsak csoporttársaink által bemutatott helyi minőségértékeléssel találkozhattunk, hanem egy csoportos szakmai gyakorlat keretében Szolnok város intézménykomplexumának gyakorlati minőségirányításával is megismerkedhettünk.
A Kodolányi János Egyetem a NEXON szakmai támogatásával személyügyi üzleti szervező szakirányú továbbképzést indít.
A hallgatók többek között megismerkednek:
Nyilvántartásba vételi és indítási engedély száma:
Budapest: OH/FF/1601-6/2012.
Székesfehérvár: OH/FF/1601-5/2012.
Szakirányú továbbképzésben megszerezhető szakképzettség neve: Személyügyi üzleti szervező
A képzést elvégzők személyügyi szervező képzettséget igénylő munkakörökben helyezkedhetnek el.
Olyan szakemberek képzése akik képesek az emberi erőforrás-gazdálkodás területén a gazdasági és egyéb szervezetek, intézmények humán erőforrás-gazdálkodásának fejlesztő koordináló, irányító feladatait munkatársi, illetve menedzseri szinten ellátni. A szervezeti kapcsolatrendszerekben ismerik az emberi erőforrás személyügyi feladatrendszerét, az emberi erőforrások fejlesztésének szaktudományos alapjait, eszközeit és módszereit, a humánpolitika, a korszerű humánstratégiák alakításának hazai és nemzetközi gyakorlatát. Rendelkeznek a foglalkoztatási viszonyok, társadalmi kapcsolatok, a munkahelyi emberi problémák felismeréséhez, kezeléséhez és harmonikus megoldásához szükséges vezetési, pszichológiai, szociológiai, szociálpolitikai, etikai, jogi, közgazdasági, kommunikációs ismeretekkel és készségekkel. Munkájuk során figyelemmel kísérik a globális és vállalati (vállalkozási) folyamatokat, mérik, elemzik és értékelik a külső és belső tényezők szerepét, azok alakíthatóságát, befolyását.
A szakképzettség szempontjából meghatározó ismeretkörök és a főbb ismeretkörökhöz rendelt kreditérték
Részletes képzési és kimeneteli követelmények
A képzésben bármely képzési területen szerzett alapfokozattal (BA, BSC), mester fokozattal (MA) valamint főiskolai /egyetemi végzettséggel rendelkezők vehetnek részt.
A képzés helyszíne: Budapest, Székesfehérvár
Kapcsolattartó: Kozma Edit
cím: 8000 Székesfehérvár, Fürdő u. 1.
tel.: (22) 543-451helyett átmenetileg E-MAIL-ben
email: felnottkepzes@kodolanyi.hu
2020/21. tanév II. keresztfélévben induló képzésre: 2021. február 7.
A képzésre azok jelentkezését is várjuk, akik a "Részvétel feltétele" c. részben megjelölt feltételeknek megfelelnek, az ott felsorolt szakok egyikén sikeres záróvizsgát tettek, oklevelük kiállítása folyamatban van, s azt igazolni tudják. Valamint 15.500- Ft regisztrációs díj befizetése, amely az első féléves költségtérítési díjban jóváírásra kerül.
Minimális létszám: 12 fő
A képzés ára:
155.000,- Ft/félév, ebből a jelentkezéskor fizetendő regisztrációs díj: 15.500,- Ftmely összeg az első féléves költségtérítési díjban jóváírásra kerül.
A "Közlemény" rovatba kérjük, írják be a saját nevüket.
Várható kezdési időpont: