Kodolányi János Egyetem
INFORMÁCIÓ: +36 80 203 769, felveteli@kodolanyi.huAkadálymentes verzió
CONTACT: +36 22 543 377, FAX: +36 22 543 391 international@kjf.hu
contact: +36 22 543 342, FAX: +36 22 543 391 international@kjf.hu
Honlapunk július 24-én megújul!
Kodolányi János EgyetemKodolányi János Egyetem
Kodolányi János University of Applied Sciences
Keresés

Állásajánlatok

A Kodolányi János Egyetem

Gazdálkodási és Menedzsment Tanszékére pályázatot hirdet

OKTATÓ ÉS TANSZÉKVEZETŐ

munkakör betöltésére.

Oktatóként feladata:

-          az intézményben oktatási feladatok ellátása

-          SzMSz szerinti egyéb oktatással kapcsolatos feladatok ellátása

Tanszékvezetőként feladata:

-          céges kapcsolatrendszer fejlesztése

-          a szak nemzetközi színtérre való kivitele

-          a szak folyamatos fejlesztése

-          vállalati partnerekkel való kooperatív együttműködés kialakítása

Feltétel:

-          Szakhoz kapcsolódó felsőfokú (MA) végzettség,

-          Legalább 5 éves szakmai tapasztalat,

-          Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

-          Idegen nyelv (angol) tárgyalás szintű ismerete

Előnyt jelent:

-          cégnél szerzett szakmai tapasztalat és kapcsolatrendszer

-          PhD végzettség (az alkalmazáskor nem feltétel)

Jelentkezni 2019. július 15-ig az faradi@kodolanyi.hu e-mail címen önéletrajz, valamint a végzettséget igazoló bizonyítványok fénymásolatának elküldésével lehet.

1139 Budapest, Frangepán u. 50-56. szám alatt található munkavégzési helyre

pályázatot hirdet

OKTATÁSINFORMATIKUS-RENDSZERGAZDA

teljes állású munkakör betöltésére.

Feladatok:

- a géppark (kb. 200 számítógép) karbantartása,

- az oktatás és adminisztráció IT-támogatása,

- nyomtatók, projektorok, fénymásolók kezelése,

- a KJE informatikai rendszereinek rendszergazdai felügyelete (switchek, szerverek, levelezés, előfizetések, licencek, WIFI-routerek ).

- streaming technikában jártasság,

- angol nyelvismeret,

- kreatív problémamegoldó képesség.

Informatikai képesítés nem szükséges, ha a szükséges kompetenciákkal rendelkezik a jelölt. Szeptember-december és február-május hónapokban szombati napokon is van munkavégzés, pihenőnap megegyezés szerint. Jelentkezni a faradi@kodolanyi.hu e-mail címen önéletrajz elküldésével és a fizetési igény megjelölésével 2019. július 31-ig lehet.

Támogatónk:
Magyarország megújul Magyarország megújul