Kodolányi János Egyetem
INFORMÁCIÓ: +36 80 203 769, felveteli@kodolanyi.huAkadálymentes verzió
CONTACT: +36 22 543 377, FAX: +36 22 543 391 international@kjf.hu
contact: +36 22 543 342, FAX: +36 22 543 391 international@kjf.hu
Kodolányi János EgyetemKodolányi János Egyetem
Kodolányi János University of Applied Sciences
Keresés

Állásajánlatok

A Kodolányi János Egyetem az Általános Rektorhelyettesi Hivatalába pályázatot hirdet

HIVATALI TITKÁR

munkakör betöltésére székesfehérvári munkavégzéssel.

Feladatok:

- Intézményi dokumentumok, szabályzatok, utasítások, stb. kezelése,

- Jogszabályfigyelés,

- Szenátusi ülések adminisztrációs feladatainak ellátása,

- Határozatok tárának vezetése,

- Az általános rektorhelyettes munkájának napi szintű támogatása,

- Az Általános Rektorhelyettesi Hivatal ügyintézési feladatainak ellátása,

- Az Általános Rektorhelyettesi Hivatal adatbázisainak naprakész kezelése,

- Jogorvoslati Bizottság ügyintézési feladatainak ellátása,

- Kapcsolattartás az intézmény szervezeti egységeivel és az Általános Rektorhelyettesi Hivatal partnereivel,

- Szabályzatok, utasítások végrehajtásának ellenőrzésében való közreműködés.

Feltétel:

- Felsőfokú végzettség,

- Legalább 1 éves szakmai tapasztalat,

- Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

Előnyt jelent:

- Jogi asszisztensi végzettség,

- Felsőoktatási adminisztrációban szerzett tapasztalat.

Jelentkezni a vlt.rh@kodolanyi.hu címen önéletrajz elküldésével és a fizetési igény megjelölésével 2018. december 4-ig lehet.

Magyarország megújul Magyarország megújul